گزارش ابتدای شهریور

 چه خبر؟

امروز که پنجم شهریور باشه حدود پنج ماه از آغاز هستمت می‌گذره. در این مدت اتفاقات زیادی افتاد. روزهای خوش‌حال و ناراحت فراوانی داشتیم که خوش‌بختانه به لطف شما روزهای خوش‌حال‌مون بیش‌تر بودن.
واقعیت اینه هر روزی که گذشت ما کنار شما چیزهای زیادی یاد گرفتیم. با آدم‌های زیادی آشنا شدیم و تجربه‌های نویی داشتیم.
دوستی‌هایی آغاز شد.

ویلچر چی شد؟

هنوز ویلچر نخریدیم. تصور می‌کنیم حالا دیگه اکثریت بدونن که قطعن سیصد در پلاستیکی یک ویلچر نخواهد شد. تکرار مکرراته اما برای این‌که درهای پلاستیکی بطری‌ها به قیمت مناسب فروخته بشن لازمه که به تناژ بالا مثلن یک تن برسن.
الان می‌تونیم ادعا کنیم مجموع درهای استان تهران به یک تن رسیدن پس می‌تونیم کم کم آماده فروش بشیم اما قبل از اون تصمیم داریم یک قرار جمعی بذاریم و درهایی رو که جمع شدن تفکیک رنگ کنیم. قرار بود جمعه ششم شهریور ماه برنامه تفکیک رنگ داشته باشیم اما ناهماهمنگی‌هایی پیش آمد و مجوز لازم صادر نشد بنابراین دست‌کم یک هفته برنامه به تاخیر افتاد تا مجوز و مقدمات قانونی انجام بشه.
قصد داریم این قرارهای جمعی تفکیک رنگ رو در مناطق مختلف کشور برگزار کنیم. یه روز همه دور هم جمع بشیم و درها رو تفکیک رنگ کنیم آبی‌ها یه جا، زردها یه جا، سبزها یه جا و…تا شما بیایید و درهایی رو که جمع شدن از نزدیک ببینین.

shahrivar_report

 

به چه کسانی می‌دین؟

ویلچر یا ویلچرهای موعود به دست چه کسانی خواهند رسید؟ این آدم‌ها کجای ایران زندگی می‌کنن؟
ویلچرها همان‌طور که همیشه گفتیم به دست کسانی می‌رسن که خودشون توانایی خرید ویلچر مناسب رو ندارن. الان بهتون می‌گیم علاوه براین به دست کسانی خواهند رسید که در مناطق محروم زندگی می‌کنن.
ممکنه جایی باشه که در اون منطقه یا استان اصلن پایگاهی نداشته باشیم.
چون برای مهم نیست واقعن. ما همه‌ی ایران رو به یک چشم می‌بینیم و معتقدیم در مناطق دوردست و محروم سمن‌های زیادی فعال نیستن که بتونن افراد رو خوب پوشش بدن.
ما عمیقن معتقدیم که به جای این‌که وقت و انرژی‌مون رو صرف بحث‌های بیهوده در این موارد بکنیم وقت‌شه که با هم مهربان باشیم فارغ از این‌که کجای ایران زندگی می‌کنیم.

تصمیم داریم در خرید اولین ویلچرها از مشورت و کمک انجمن ام‌اس و موسسه توان‌بخشی رعد استفاده کنیم. در واقع افراد صاحب ویلچر این‌طور شناسایی می‌شن و براساس وضعیت و نیازشون ما خواهیم دونست که چه نوع ویلچری بخریم.
چون تنها خرید ویلچر مهم نیست اون‌چه مهمه خرید ویلچر مناسب شخص معلوله.

 

دیگه چی؟

ما می‌دونیم که تبلیغات‌مون کافی نیست. چرا؟ به یه دلیل خیلی ساده! چون بودجه نداریم. ما آدم‌های عادی‌ایی هستیم مثل شما. با دغدغه‌ها ودرگیری‌هایی دقیقن مثل شما. عاشق می‌شیم فارغ می‌‌‌شیم درس داریم بی‌پول می‌شیم بیمار می‌شیم و…تا الان کاملن مستقل بودیم. هیچ اسپانسری نداشتیم و همه می‌دونیم که تبلیغات و اجرایی کردن ایده‌های خودمون و پیشنهادات شما نیاز به پول داره.
اگر طراح پوستر هستین و تو زمینه گرافیک فعالیت دارین، اگر دستی در تبلیغات دارین و..شاید دوست داشته باشین یه هستمتی باشین و یه گوشه کار رو بگیرین از طریق صفحه تماس با ما ، باهامون تماس بگیرید

باقی حرف‌ها باشه برای دفعه‌ی بعد!
ممنون که هستید
شاد باشید و مهربان.
هستمت 🙂

Comments are closed.