گزارش ابتدای تابستان

همراهان عزیز هستمت، سلام! روز گرم تابستونی تون بخیر!

خیلی از شما ازمون پرسیدین الان در حال انجام چه کاری هستیم و وضعیت درها چطوره و آیا ویلچر خریدیم یا نه و این یک گزارش برای شماست:

summer

۱) پایگاه ها:

ما برای جمع‌آوری درها، علاوه بر کمک شما که به صورت تکی در جمع می‌کنید، نیاز به همراهی بخش دیگری از شهروندان داریم که بهمون در قالب پایگاه کمک برسونن. پایگاه‌ها درها رو جمع می‌کنن و برامون ارسال می‌کنن. یعنی هم به رایگان ما رو در جایی که دارند سهیم می‌کنند و هم زحمت ارسال درها رو برای ما به عهده دارند. تا به حال پنجاه و هشت مرکز به عنوان پایگاه در لیست ما قرار گرفتند و می‌شه برای تحویل درها به اون‌ها مراجعه کرد.

 

۲) درها:

جمع شدن درها کار زمان‌بری است. یه زمان طولانی می‌خواد که درها از خانه‌ها جمع بشه و به پایگاه‌ها برسه. بعد یه زمان می‌خواد که از پایگاه‌ها جمع بشه و برای ما ارسال شه و بعد ما دوباره درها رو جمع می‌کنیم. چرا؟
خب نکته اینه که وقتی حجم درها کمه (و حتی پانصد کیلو هم مقدار کمی در به حساب می یاد) قیمت فروش درها به نسبت خیلی کمه. یعنی بهترین حالت اینه که اول دست‌کم به یک تن در برسیم. ما فعلن حدود دویست و پنجاه کیلو در به دست‌مون رسیده.
چندتا نکته است:
اول این‌که خیلی‌ها هنوز در حال جمع کردن در هستند و درها رو به پایگاه‌ها ندادند. نکته‌ی دوم این‌که خیلی از پایگاه‌ها هنوز درها رو به ما نرسوندن. ما در آستانه‌ی صدمین روز فعالیت‌مون هستیم و سرعت پیشرفت‌مون طبیعیه. لطفا یادمون باشه «هستمت» قراره یک حرکت دائمی باشه نه یک طرح ضربتی و کوتاه مدت.

 

۳) پوستر «هستمت»:

وضعیت هستمت در این چند ماه واقعن پیشرفت کرده. اما هنوز نقطه‌هایی هستند که نیاز به کمک و هم‌کاری داریم. اول از همه این‌که آیا شما می‌تونین در طراحی پوستر به ما کمک کنین؟ ما واقعن برای این بخش کارمون نیاز به کمک داریم. کمک‌هایی بهمون شده اما هنوز هیچ کدوم تصویب نهایی نشده. پس اگر شما براتون مقدوره که برامون پوستر طراحی کنید یا ایده‌ای در این زمینه دارین، لطفن با ما در میون بذارین.

هستمت برای ما روزهای شاد و خوش و جدیدی به همراه داشت. امیدواریم از مسیری که داریم با هم طی می‌کنیم شما هم راضی باشید.

با مهر
گروه هستمت

Comments are closed.